Charitativní běh na podporu
SKV Praha

Termín:

sobota 18. září 2021

Sledujte běh živě:

Na tomto odkazu můžete sledovat běh Reného Kujana, odkaz začne být aktivní 18.9. v 6.00 po vyběhnutí Reného Kujana: https://1url.cz/TKlU8

Aplikace:

Zde je možné stáhnout aplikaci, kde můžete sledovat Reného běh:

Aplikace pro Android: STÁHNOUT

Aplikace pro iOS: STÁHNOUT

Přihlašovací údaje do aplikace jsou: 

Trať:

ze Sněžky do Prahy = trať dlouhá 160 km (100 mil)

Cílem charitativního běhu ultramaratonce Reného Kujana je podpora činnosti Sportovního klubu vozíčkářů Praha a zejména podpora osobní a sportovní asistence, která je pro sport handicapovaných osob nezbytná.  Na podporu tohoto běhu je zřízena sbírka na platformě Darujspravne.cz, kde se můžete přidat například jen virtuálně svým darem.

*POZOR!  V den běhu bude mapa provázána na tracker Reného a budete mít tak možnost připojit se na libovolném úseku trasy a svým během Reného na trati podpořit. 

Pro každého účastníka sbírky, který podpoří NESOBĚH částkou vyšší než 500 Kč je připravena také krásná pamětní medaile. 

René nám k běhu prozradil: : „Osud má někdy zvláštní smysl pro symboliku. Teď v sobotu to bude skoro na den přesně 10 let, co jsem poprvé vyběhl pro Sportovní klub vozíčkářů Praha. Byl to „1 muž – 30 dnů – 30 maratonů“ při obíhání Islandu. Doba pokročila dětí přibylo, volného času ubylo. Takže teď to bude jen 100 mil ze Sněžky do Prahy.“

PATRON BĚHU

Standa Zatloukal, 20 let

Standa je mladý nadějný sportovec a čerstvý člen SKV Praha. Před třemi lety měl na školním lyžařském výcviku úraz páteře a míchy. Nevzdal to! Od dětství se věnoval posilování, a především hasičskému sportu. Úraz ho nezastavil a maká na sobě dál. Sport je nedílnou součástí jeho života. Velmi rád přijal nabídku stát se patronem Nesoběhu. Těší se na osobní setkání s ultramaratoncem René Kujanem a dalšími borci, kteří s ním vyběhnou.

Partneři